Montaż i transport drzwi

Montaż i transport drzwi

Po zakupie dowolnych drzwi: zewnętrznych, wewnętrznych, przeciwpożarowych czy antywłamaniowych w naszym sklepie, nie musicie się Państwo martwić ich odbiorem czy montażem. Oferujemy Wam kompleksowe usługi, dzięki którym wybrane drzwi wraz z wszelkimi akcesoriami zostaną zamontowane w wybranym przez Was miejscu.

Transport drzwi do klienta

Wszystkie zamówione w naszym sklepie drzwi, bez względu na ich liczbę, typ i rozmiar, możemy do Państwa dostarczyć naszym indywidualnym transportem. Dysponujemy odpowiednimi pojazdami, które pozwalają nam zabezpieczyć poszczególne drzwi zewnętrzne i wewnątrzlokalowe, czy techniczne i antywłamaniowe, przed ewentualnymi uszkodzeniami w trakcie realizacji usługi transportowej. W efekcie drzwi trafiają do naszych klientów w nienaruszonym, idealnym stanie, gotowe do montażu. Nie musicie więc Państwo samodzielnie organizować transportu drzwi.

Kompletny montaż drzwi

Nasza usługa montażu drzwi obejmuje dokonanie dokładnych pomiarów przed rozpoczęciem prac budowlanych. Jeśli montaż byłby pominięty, mogłoby okazać się, że drzwi są zawieszone w nieodpowiednim miejscu i na przykład nie będą się idealnie zamykać. Świadczymy ponadto usługi doradcze przy wyborze drzwi z naszego asortymentu. Nasi eksperci podpowiedzą Państwu, które drzwi i akcesoria drzwiowe spełnią Wasze oczekiwania.

Po przyjeździe na miejsce, do klienta i wykonaniu niezbędnych pomiarów, możemy podjąć się demontażu starych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, wraz z ościeżnicami. Następnie, po właściwej obróbce powstałej luki w ścianie montujemy drzwi i ościeżnice. Możemy Państwu zagwarantować, że wszystkie prace wykonujemy całkowicie zgodnie ze sztuką budowlaną, polskimi normami oraz w korespondencji do obowiązujących przepisów prawa budowlanego. Na koniec montujemy akcesoria, takie jak klamki, wizjer, zamki czy progi. Dla estetycznego wykończenia przestrzeni wokół drzwi możemy zrealizować obróbkę tynkarską, zgodnie z życzeniem klienta.